
Eesti kirikute niiskusprobleemi lahendada aidanud teadlased said peapiiskopilt tänukirja
Tallinna Tehnikaülikooli teadlased Lembit Kurik ja Veljo Sinivee said Eesti Evangeelse Luteri Kiriku (EELK) peapiiskopilt tänukirja tegevuse eest Eesti kirikute niiskusprobleemide uurimisel ja lahenduste otsimisel. Tänukirjad ligi poolesajale inimesele, teenekatele töötegijatele, toetajatele ja vabatahtlikele, andis EELK peapiiskop Urmas Viilma üle Tallinna Piiskoplikus Toomkirikus 15. oktoobril toimunud tänujumalateenistusel. Teiste seas pälvisid kiriku tänukirjad ka Tallinna Tehnikaülikooli […]









