
TUNNUSTUS I Aasta kool 2020 on Võru Gümnaasium
Tänavuse aasta kooli tiitli pälvis Võru Gümnaasium, kes kogus žürii ja rahvahääletuse tulemusena kõige enam punkte. Napilt järgnes Viimsi Gümnaasium ja punktiarvestuses tuli kolmandaks Tartu Forseliuse Kool. Haridus- ja teadusminister Mailis Reps tunnustas kõiki kooliperesid, kes leiavad koolitööde kõrvalt aega konkursil osalemiseks. „See annab imelise võimaluse ka laiemal avalikkusel näha kui palju vahvaid ja omanäolisi […]








