
Eesti sai juurde 147 kodanikku
Valitsus andis neljapäeval siseministeeriumi ettepanekul Eesti kodakondsuse 147 inimesele.
Politsei- ja piirivalveameti andmetel sai tänavu kolme kuuga Eesti kodakondsuse 430 inimest, mida on üle kahe korra rohkem kui mullu samal ajal. Mullu andis.









