
Pärnust sai taas suvepealinn
Tallinna linnapea Edgar Savisaar andis reedel Pärnule üle suvepealinna tiitli.
„Kätte on jõudnud aeg, mil Eestimaa suvitajaterohkeim linn võtab valitsemise ohjad kevadpealinnalt üle,“ ütles Savisaar. „Lillelaadad asenduvad rannamõnudega ning taas tuleb tuhandeid inimesi.









