
Eile allkirjastasid Eesti Haiglate Liit ning tervishoiutöötajate esindajad kollektiivlepingu
Leping seab esmatähtsaks kvaliteetse arstiabi kättesaadavuse kõigile patsientidele. Samuti on eesmärk mitte tõsta tervishoiutöötajate töökoormust järgnevatel aastatel. „Kokkulepe on kindlus kõigile, eelkõige patsientidele,“ ütles sotsiaalminister Taavi Rõivas. „Töörahu on taastatud ning nüüd.



