
Eesti Alkoholitootjate ja Maaletoojate Liit alustas vastutustundliku alkoholitarbimise kampaaniaga „Kui võtad, võta vett vahele!“
Alkoholitootjate ja maaletoojate liidu vastutustundliku alkoholitarbimise kampaania „Kui võtad, võta vett vahele!“ kutsub inimesi üles iga tarbitud alkoholiklaasi vahele jooma klaasi vett. Alkoholile vee vahele joomine aeglustab alkoholi tarbimise tempot ning aitab.









