
OSAKOND VALMIS I Regionaalhaiglas loodi COVID-19 patsientide osakond
Alates 19. märtsist toimib Regionaalhaiglas COVID-19 patsientide ravimiseks mõeldud COVID osakond (COVIDO), kus on teise astme intensiivravi võimekus ja töötajad on saanud eriväljaõppe. Patsientide teekond uude osakonda on detailselt läbi mõeldud ning.









