
HAIGLA ERALDI LOODUD OSAKOND ON VALMIS I Ida-Tallinna Keskhaigla COVID-19 osakond on valmis 24/7
Ida-Tallinna Keskhaiglas reedel loodud eraldi osakonnast COVID-19 patsientidele viidi üks patsient tavarežiimile.
„Töö käib 24 tundi seitsmel päeval nädalas ja oleme kogu aeg valmis,“ ütles sisehaigustekeskuse juhataja dr Alice Lill. Tema sõnul on.









