08

detsember 2025
08.detsember 2025

Näosaate juubelihooaja võitis Alika Milova!

Joanna Koovit

Toimetaja

2 min
Foto: Erlend Štaub
Loe AI kokkuvõtet

Telesaate „Su nägu kõlab tuttavalt“ juubelihooaja võitjaks valiti Alika Milova, kes otsustas 10 000 eurot annetada MTÜ-le Nähtamatud Loomad. Võitja selgus televaatajate häälte põhjal ning finaalsaates esitas Alika Lara Fabiani loo „Je Suis Malade“, mida saatis klaveril Rein Rannap. Saate kohtunikud kiitsid tema esitust ja esile tõid tema artistlikku taset. Lisaks peavõidule annetasid ka teised saate võitjad oma auhinnaraha erinevatele heategevusorganisatsioonidele.

See kokkuvõte on loodud tehisaru abil. Tulemuses võib esineda ebatäpsusi, seetõttu soovitame lugeda ka täismahus artiklit. Tagasiside: info@goodnews.ee.

Telesügise populaarseima meelelahutussaate „Su nägu kõlab tuttavalt“ juubelihooaja võitjaks krooniti Alika Milova, kes otsustas 10 000 eurot annetada MTÜ-le Nähtamatud Loomad koostöös saate toetaja Tpiletiga.

„Ma tänan kõiki, see oli väga vahva sõit ja mega lahe hooaeg!“ sõnas Alika vahetult peale suurejoonelist kulminatsiooni.

Juubelihooaja tšempion selgus televaatajate häälte tulemusel. Läbi hooaja suurepäraseid paroodianumbreid esitanud Alika Milova üllatas ka finaalsaates kõiki vaatajaid võimsalt. Ta valis esitamiseks Lara Fabiani loo „Je Suis Malade“, mida saatis klaveril maestro Rein Rannap.

Foto: Erlend Štaub

Kohtunikud ütlesid justkui ühest suust, et Alika etteaste oli erakordselt muljetavaldav. „Sa oled artist suure A-tähega,“ kiitis Liis Lemsalu. „Selles numbris oli tunda Alika uut taset, aga ka võiduvalemit ja -hõngu,“ lisas külaliskohtunik ja eelmise hooaja tšempion Reigo Tamm.

Mihkel Raud oli samuti Alika etteastest lummatud. „Olen Alikat palju laulmas näinud, aga ma tõesti ei teadnud, et ta suudab niimoodi laulda. Lisaks see võime siseneda ruumi ja täita see tervenisti emotsioonidega, uskumatu,“ ütles ta.

Lisaks 10 000 euro suurusele annetusele MTÜ-le Nähtamatud Loomad, toetas iga saate võitja 1000 euroga endale südamelähedast organisatsiooni. Juubelihooaja esimese saate võitja Mikk Saar annetas oma 1000 eurot SA Kiusamisvaba Koolile. Teise ja seitsmenda saate võitja Kadri Voorand toetas SA Hille Tänavsuu Vähiravifondi Kingitud Elu.

Kolmanda ja neljanda saate võitja Silver Laas toetas oma võidurahaga Eesti Vähiliitu. Viienda saate võitja An-Marlen toetas Hiiumaa koduta loomade turvakodu, kuuenda saate võitja Kohver toetas MTÜ Ööhaldjaid ning kaheksanda osa võitja Saara Nüganen otsustas oma võidusumma annetada MTÜ Pärnu Naiste Tugikeskusele.