Pühali Hea Elu Keskuses leiab 11. juulist kuni 14. juulini aset enesearengufestival Ühenduses High on Life, kus saab osa võtta õpi- ja töötubadest, rituaalidest, praktikatest ja loengutest, mis aitavad iseennast paremini mõista ja elu nautida ning ühenduda paljude inimestega väga sügaval tasandil. Lisaks kõigele eelpool toodule toimub festivalil ka basaar, kus mitmed kauplejad rikastavad festivali oma kohalolu ja pakutavaga. Kes basaaril aga osalevad?
Kuutempel jumalannade ehted, naturaalsed viirukid ja looduslikud küünlad ja palju muud.
Eheduse, tänu ja armastusega loodud Pine & more käsitööviirukid ruumi ja ühenduse loomiseks. Käsitööviirukid on loodud Eestimaa puhtast loodusest korjatud taimedega.
Trinaika luksuslikud hõlstid ja hõlikud ning Sünergia massaažistuudio.
Mamacacao tseremoniaalse kakaotelk ootab sõõmukest kakaod jooma ja südamega ühenduma.
Chado teepood on väljas oma teetelgiga.
Kunstipisik toob teieni oma ilusa keraamika – kausid, tassid, teekannud ja vaagnad käsitsi loodud Kristiina Laasi poolt.