
Kampaania „Septembris ei joo“ kutsub taaskord kõiki alkoholitarvitajaid üles alkoholiga pausi pidama
Iga-aastane kampaania „Septembris ei joo“ kutsub taaskord kõiki alkoholitarvitajaid üles alkoholiga pausi pidama, kuid mitmeid aastaid tõusuteel olnud alkoholitarvitamine ja suurenenud kahjud vajavad ka alkoholipoliitilisi samme.
Tervise Arengu Instituut (TAI) soovib algatusega „Septembris.









